3 تا از بهترین و حرفه ای ترین سایت های استخدام و کاریابی (2023)

یکی از بزرگ ترین چالش های این روزهای کسب و کار های کوچک و بزرگ جذب نیروی متعهد و متخصص است .

تفاوتی ندارد که کارفرما هستید یا کارجو در هر صورت باید بدانید کمبود منابع انسانی و عدم حضور متخصص در جایگاه های تخصصی امروزه یک بحران محصوب میشود و همین امر باعث بروز چالش های فراوان برای هر دوطرف شده است .

در این مطلب آموزشی 3 تا از بهترین سایت های استخدامی و کاریابی رو برای هر دو گروه (کارفرما و کارجو) معرفی می کنیم

 

ایران تلنت

ایران تلنت (irantalent) یکی از  بزرگترین وب سایت استخدامی ایران است که نزدیک به یک میلیون نفر از جامعه متخصصان و مدیران ایرانی عضو این پلتفرم هستن و بالغ بر ۵۰۰۰ شرکت معتبر داخلی و خارجی، استخدام های خود را از طریق آن انجام میدهند.سایت ایران‌تلنت تحت مالکیت و مدیریت شرکت آریا تالین گام از سال ۱۳۸۳ با ارایه خدمات آنلاین برای ایجاد ارتباط مستقیم میان کارجویان و کارفرمایان راه اندازی شد. ایران‌تلنت طی این سالها به عنوان سایت استخدامی پیشرو در کشور، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا در فضای مجازی، فعالیت خود را گسترش داده است.

ایران‌تلنت یک سرویس کاملا آنلاین است. این سرویس برای افراد متخصص و مسلط به زبان انگلیسی امکان یافتن بهترین فرصت‌های کاری و حرفه‌ای را در سراسر ایران در بهترین شرکت‌ها فراهم می‌سازد.

همچنین از طریق این سایت، شرکت‌ها و موسسات می‌توانند بهترین مدیران و متخصصین را در کمترین زمان یافته و از آنان برای فعالیت در مجموعه خود دعوت به همکاری نمایند.

 

 

جاب ویژن

جاب ویژن (Job Vision)  جزو معتبرترین سایت‌ های استخدام و کاریابی در کشور است که تا به امروز بیش از 35 هزار سازمان از جمله ایرانسل، اسنپ،  دیجی‌کالا، کاله، یونیلیور، بانک خاورمیانه، هایپراستار،  شرکت سفرهای علی بابا، تپسی و… آگهی‌های استخدامی خود را در این پلتفرم منتشر کرده و بیش از یک و نیم میلیون کارجو از خدمات این سایت در حوزه کاریابی و استخدام بهره برده‌اند. و به گفته خودشان در سال 1400 بیش از 20 هزار نفر از طریق جاب ویژن استخدام شده‌اند.

جاب ویژن اولین سایتی است که در زمینه کاریابی و استخدام، از هوش مصنوعی جهت ارتقا کیفیت خدمات قابل ارائه خود به کارجویان و کارفرمایان بهره برده است.

سیستم هوشمند انطباق جاب ویژن، اولین و کاملترین رزومه ساز دو زبانه فارسی و انگلیسی، فیلترهای کاربردی مثل حقوق و موقعیت جغرافیایی برای اولین بار در کشور، برگزاری نمایشگاه‌های کار در سطح دانشگاه شریف و کشور، انتشار گزارش‌های آماری از وضعیت بازار کار، ماشین حساب حقوق و دستمزد، آزمون‌های روانشناسی و شخصیت شناسی آنلاین، توانمندترشو (بستری برای آموزش مهارت‌های کاربردی)، برگزاری همایش‌های تخصصی در زمینه منابع انسانی با عنوان HR Vision، تنها بخش کوچکی از ویژگی‌ها و خدماتی است که جاب ویژن در طول این سال‌ها به کارجویان و کارفرمایان ارائه داده است.

جاب ویژن نگاه ویژه‌ای به استخدام افراد کم‌توان داشته و به عنوان اولین پلتفرم دغدغه‌مند در این حوزه به ایجاد تغییرات محصولی پرداختیم. فرصت برابر برای استخدام افراد کم‌توان، از دغدغه‌های مهمی است که در این پلتفمرم به آن توجه می شود.

در کل برای استخدام نیروی متخصص بهترین سرویسی است می توانید از آن استفاده کنید ، اکثر متخصصین اهرم در حوزه های مختلف مثل طراحی سایت از این وبسایت جذب شده اند .

 

 

مزایای سایت استخدامی جاب ویژن

  • طرف قرارداد به برند های بنمام ایرانی
  • رزومه ساز انلاین و دوزبانه
  • ساخت رزومه به طور کاملا رایگان و حرفه ای
  • جستجوی هوشمند
  • بهره گیری از هوش مصنوعی در آگهی ها و رزومه ها
  • تست شخصیت شناسی آنلاین

 

ای استخدام

دومین سایتی که در این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد ای استخدام (e-estekhdam) است ، که یکی از پر بازدید ترین سایت های استخدام و کاریابی ایران به شمار میرود ، و تراکم  آگهی ها در این وبسایت نسبت به دیگر سرویس های استخدامی به مراتب بیشتر است که باعث ایجاد تنوع در فرصت های شغلی این وبسایت میشود

درخواست مشاوره رایگان

contact form main page

پلن ویژه

فروشگاهی پلن (ویژه)

پلن فوق حرفه ای

فروشگاهی پلن (فوق حرفه ای)

پلن حرفه ای

فروشگاهی پلن (حرفه ای)

ویژه موسسات

وردپرس پلن (موسسات)

پلن حرفه ای

وردپرس پلن (حرفه ای)

پلن ویژه

وردپرس پلن (ویژه)